Ochrona energetyczna aury

Jesteśmy przyzwyczajani do dbania o nasze ciała fizyczne, ale co z naszymi ciałami subtelnymi? Czy wiesz, że zaniedbana, zanieczyszczona lub dziurawa i słaba aura to same problemy? W skrajnych przypadkach brak takiej swoistej duchowej tarczy może prowadzić do poważnych chorób, a już na pewno przyczynia się do zaburzeń nastroju, takich jak lęki, depresja i podatność na stresy. Ochronę w postaci mocnej aury możemy i powinniśmy budować świadomie poprzez ćwiczenia czy twórcze wizualizacje (o czym w krótce), ale dla szybkiego oczyszczenia się z toksycznych energii można wypróbować paru prostych, ale zapewniam, że skutecznych sposobów. Wkrótce da się zauważyć szybkie rezultaty w postaci lepszego samopoczucia i większej odporności na rozchwianie poprzez czynniki zewnętrzne.

aqua

 

Kryształy

Umieszczenie kryształów w całym domu, a szczególnie postawienie ich na straży w oknach (skądinąd portalach) filtruje i oczyszcza energię zanim jeszcze dostanie się ona do wnętrza domu. W praktyce oznacza to brak wszelkich eterycznych zanieczyszczeń w Twoim otoczeniu,  a więc zdrową, wzmacniającą energię wokół Ciebie. Na wzmocnieie naszego osobistego pola szczególnie pomaga także noszenie biżuterii lub umieszczanie kryształów wokół łóżka (np. kryształów kwarcu słusznych rozmiarów lub druzy ametystu) które intensywnie dla Ciebie pracują – wzmacniaja, poszerzają i regenreują Twoje pole auryczne – w czasie  kiedy Ty smacznie śpisz.

okadzanie domu

 

Okadzanie

Czasami duchy lub złe energie nawiedzają nasze domy, a to z kolei zawsze wabi negatywne osoby (w tym także wampiry energetyczne) w nasze pobliże. Możesz pozbyć się negatywizmu z przestrzeni przez palenie osławionej białej szałwii, ale tak naprawdę sprawdzą się każde inne kadzidła, byleby zrobione były z prawdziwych ziół. Okadź całe mieszkanie, szczególnie uważając na drzwi i okna, a także wszelkie kąty bo to w nich najbardziej lubi się ukrywać ciemna energia. Nie zapomnij uchylić okna i pozwolić aby dym wyciągnął nieproszonych, eterycznych gości na zewnątrz domostwa. Więcej na temat okadzania domostw znajdziesz tutaj (klik!). W ostateczności, kiedy na odymianie niepozwalają nam warunki, można też użyć dobrej jakości olejku eterycznego np. jałowca lub rozmarynu czyli ziół traycyjnie stosowanych w magii obronnej.

woda.png

 

Morskie kąpiele

Sól ma silnie oczyszcza zarówno nasze ciało jaki i aurę. Zanurzenie się w ciepłej wodzie nasyconej solą morską jest idealnym detoksem dla naszej skóry i pomaga usunąć negatywne myślokształty  (zarówno nasze własne jak i innych osób) z naszego osobistego biopola. Jeżeli nie mamy czasu na domowe spa rytuały czy kąpiele w solance, w przypadku gorszego samopoczucia często wystarczy szybki prysznic, najlepiej połączony z pozytywną wizualizacją. Bieżąca woda zawsze pozwala nam doskonale się oczyścić mentalnie i zrównoważyć emocjonalnie.

las leczenie

 

Natura

Jeśli wszystko inne zawiedzie, postaraj się spędzić czas w naturze. Jest to ostateczny środek detoksykujący. Cała negatywna energia która mogła się do Ciebie przykleić zostaje poddana transformującemu działaniu żywiołów natury. Warto wyobrażać sobie np. dewy drzew które leczą naszą uszkodzoną energię lub walczą w naszym imieniu z tą niepożądaną.

 

Sposobów na wzmocnie się jest oczywiście dużo więcej, w tym wpisie polecam jednak te najprostsze i do wykonania praktycznie w każdych warunkach. Jeżeli połączymy je z pracą naszego umysłu, czyli chociażby najprostszą wizualizacją, stworzymy naprawdę potężne narzedzia służące naszemu dobremu samopoczuciu 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s