Energia

Odkryj swoje potencjały. Obudź w sobie pragnienia.


Czym jest otaczająca nas rzeczywistość?

Żyjemy w niezmierzonym oceanie energii. Świat, w którym egzystujemy, wszelkie otaczające nas wibracje z której powstaje później materia.

Każda myśl, roślina, drzewo, skała, zwierzęta, wszystko, co istnieje, przedmioty, obiekty, wszelkie ciała, to energia. Energia ziemska, kosmiczna, pochodząca z planet, zjawisk atmosferycznych, ludzi, wszystko posiada własne pole energetyczne w skali mikro. Energia ta krąży, wibruje między wszystkimi składnikami wszechświata. Każde ciało, przedmiot, obiekt, miejsce, każde zdarzenie przejawia się na określonej częstotliwości. Między wszechświatem widzialnym a niewidzialnym wszystko jest energią.

Wszystko drga powiązane wzajemnymi wpływami. Natura jest żywą istotą, sprzężoną więzami, ożywianą przez ukrytą światłość i płomień, które człowiek stara się kontrolować. Poddając się naturze, otwierając się na bogactwo tych energii, współpracując z nimi możesz dokonać wiele rzeczy. Możesz uzdrowić ciało, obudzić w sobie talenty, przyspieszyć rozwój swojej świadomości. Każdy z nas ma inne przesłania, talenty, możliwości, inne rzeczy do przekazania, czego innego może się nauczyć, podobnie jak stworzenia natury: kwiaty, rośliny, drzewa..

 

 

add another page.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s