esencje kwiatowe

 

Kwiat żyje, kocha i przemawia cudownym językiem – Peter Rosegger

Dziś już powszechnie wiadomo, że kwiaty z ich czarującym zapachem, formą i barwą są nie tylko najpiękniejszą formą wyrazu świata roślin, ale także źródłem energii, emiterem częstotliwości dających się zaobserwować w ich aurze. Poprzez kształt i kolor kwiaty wysyłają określone częstotliwości z zakresu promieniowania świetlnego. Energia ta z pomocą bardzo czułych, a zarazem bardzo prostych metod, jest wychwytywana a następnie wykorzystywana w procesie harmonizacji ludzi, zwierząt i innych roślin.

herba sacra lotus

Nie mówimy tu o medykamentach w tradycyjnym rozumieniu. Raczej chodzi tu o środki harmonizujące, które nie tyle działają na objawy dolegliwości ciała i psyche, ile o specyfikach, które pomagają usunąć ich przyczynę i wspierają na drodze wewnętrznego rozwoju. W przeciwieństwie do farmaceutyków i leków tradycyjnych, kwiatowe esencje nie zawierają żadnych chemicznych substancji, są jedynie energetycznym nośnikiem afirmacji, harmonizujących informacji kwiatów, orchidei i kamieni szlachetnych. Można nazwać je „katalizatorami” albo witaminami duszy, które pomagają rozwinąć równowagę i harmonię pomiędzy ciałem, umysłem i psyche.

Energetyczne właściwości esencji kwiatowych mogą być, z powodzeniem, stosowane także i zewnętrznie. Można nanosić je np. na punkty refleksologiczne ciała lub na centra energetyczne – czakramy. Można także dodawać krople do kąpieli.

 •  Esencja Oczyszczająca

 •  

  Reklamy

  Jedna myśl w temacie “esencje kwiatowe

  Skomentuj

  Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

  Logo WordPress.com

  Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie na Google+

  Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie z Twittera

  Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie na Facebooku

  Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

  w

  Connecting to %s